Preskočiť na obsah
STANEL SK

Stavebníctvo

STANEL SK s.r.o.

Inštalácia kanalizačných, výhrevných a klimatizačných zariadení

Sídlo
Giraltovce
Od roku
2006
IČO
36 512 842

STANEL SK

Spoločnosť s ručením obmedzeným

Aktívna
Sídlo
Fučíkova 567/81, 087 01 Giraltovce
Na trhu od
27. januára 2006
IČO
36 512 842
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
Odbor (SK NACE 43.22)
Inštalácia kanalizačných, výhrevných a klimatizačných zariadení

Firma v číslach

20
rokov na trhu
2006
rok vzniku
11
položiek predmetu činnosti

O firme

Spoznajte STANEL SK

STANEL SK s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom na adrese Fučíkova 567/81, 087 01 Giraltovce. Zapísaná je od 27. januára 2006 (Obchodný register).

Podľa klasifikácie SK NACE patrí do odboru „Inštalácia kanalizačných, výhrevných a klimatizačných zariadení“ (43.22). Predmet činnosti tvorí 11 položiek, napríklad maliarske a natieračské práce, sprostredkovanie obchodu, výroby a dopravy v rozsahu voľnej živnosti a veľkoobchod.

Základné údaje

Obchodné meno
STANEL SK s.r.o.
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
IČO
36 512 842
DIČ
2022117273
Dátum vzniku
27. januára 2006
Sídlo
Fučíkova 567/81, 087 01 Giraltovce
Obchodný register
Okresný súd Prešov, oddiel Sro, vložka č. 16991/P
Sektor (ESA 2010)
Národné súkromné nefinančné korporácie
Odbor (SK NACE 43.22)
Inštalácia kanalizačných, výhrevných a klimatizačných zariadení

Údaje pochádzajú z verejných registrov (aktualizované 1. mája 2026). Nejde o oficiálnu stránku subjektu.

Predmet činnosti

Čím sa STANEL SK zaoberá

Predmet podnikania podľa záznamu v registri – 11 položiek.

  • Maliarske a natieračské práce

  • Sprostredkovanie obchodu, výroby a dopravy v rozsahu voľnej živnosti

  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)

  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod)

  • Reklamné činnosti

  • Prenájom stavebných strojov a zariadení

Zobraziť všetkých 11 položiek predmetu činnosti
  • Maliarske a natieračské práce
  • Sprostredkovanie obchodu, výroby a dopravy v rozsahu voľnej živnosti
  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod)
  • Reklamné činnosti
  • Prenájom stavebných strojov a zariadení
  • Prenájom motorových vozidiel
  • Kancelárske a sekretárske služby (vrátane kopírovacích a rozmnožovacích služieb)
  • Poradenská služba k technickému vybaveniu počítača (hardware)
  • Poradenská služba a dodávanie programového vybavenia počítača (software) so súhlasom autora
  • Výroba jednoduchých výrobkov z kovu

Časté otázky

Základné informácie o firme

Odpovede na najčastejšie otázky zostavené z údajov verejných registrov.

Kde sídli STANEL SK s.r.o.?

Sídlo je na adrese Fučíkova 567/81, 087 01 Giraltovce.

Čím sa STANEL SK s.r.o. zaoberá?

Podľa klasifikácie SK NACE ide o odbor „Inštalácia kanalizačných, výhrevných a klimatizačných zariadení“ (43.22). Predmet činnosti zapísaný v registri zahŕňa napríklad: maliarske a natieračské práce; sprostredkovanie obchodu, výroby a dopravy v rozsahu voľnej živnosti; veľkoobchod; maloobchod.

Aké je IČO – STANEL SK s.r.o.?

IČO je 36 512 842, DIČ 2022117273.

Kedy vznikla STANEL SK s.r.o.?

Vznik: 27. januára 2006. Na trhu pôsobí 20 rokov.

Sídlo

Kde firmu nájdete

Fučíkova 567/81 087 01 Giraltovce

Registrový súd: Okresný súd Prešov

Je to vaša firma?

Získajte túto stránku pre seba

Táto stránka vznikla automaticky z verejných registrov. Pripravíme vám vlastnú – s vašimi textami, fotografiami, službami a kontaktmi. Nechajte nám e-mail, ozveme sa a stránku doladíme podľa vašich predstáv.

Získať vlastnú stránku

Vlastná stránka

Stránka pre STANEL SK s.r.o. podľa vašich predstáv

Ste majiteľ, konateľ alebo podnikateľ? Nechajte nám e-mail – ozveme sa vám, preberieme, čo má stránka obsahovať, a pripravíme ju na adrese stanel-sk.sko.sk alebo na vašej vlastnej doméne.

  • Návrh na mieru podľa vašich požiadaviek
  • Vaše texty, fotografie, logo, služby a kontakty
  • Úpravy, kým nebudete so stránkou spokojní

E-mail použijeme iba na odpoveď na váš dopyt, nič vám neposielame automaticky. Viac v ochrane osobných údajov.

Požiadať o odstránenie profilu Ste dotknutá osoba alebo zástupca subjektu?

Údaje v tomto profile pochádzajú z verejných registrov (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci, Register účtovných závierok) a sú zo zákona verejne dostupné. Na žiadosť profil z katalógu sko.sk odstránime – prestane sa zobrazovať a vyhľadávače ho vyradia. Údaje v štátnych registroch sa tým nezmenia. Viac v ochrane osobných údajov.

Pošleme naň odkaz na potvrdenie. Profil skryjeme až po potvrdení.